Červenec 2014

Kiwi aneb Nový dess nahozen!

28. července 2014 v 14:58 | Tajja |  Blog
Už jsem to nevydržela. To menu bylo strašný a ten rádoby nápis taky. Teď jsem se tedy rozhodla vsadit na jednoduchost a vykřičet do světa svoji zálibu v červených pandách. No nejsou ti tvorečkové úžasní?
Co se toho vskutku inteligentního výroku týče, podařilo se mi ho skutečně vyslovit a to ve škole. Už ani nevím, jak k tomu došlo, ale prostě pan Panda jede. A to teď nemyslím pana Pandu z Fotrova deníku. Ten můj panda trůnící na hoře se totiž bude jmenovat Kiwi. Protože kiwi je boží. Takový.... zelený. A chlupatý. Jako panda. Heh.
Absence menu v tomhle případě není chybou. Myslím si, že je zbytečné. Na úvodní stránce jsou články zařazené v rubrikách; pokud bude někdo chtít dohledat další články, má to tam. A pokud bude někdo chtít něco víc, ať se poradí s gůglem. Když není žádný článek z dané rubriky na úvodní stránce, rubrika už nefunguje a tím pádem nemá smysl ji hledat. Jednoduché. Cokoliv budu chtít, abyste viděli, můžu dát jednoduše na hlavní stránku a je po starostech, že někdo objeví ty úděsné staré články, které z nějakého mně neznámého a nejspíše i mimozemského důvodu stále existují.
To je tedy k novému dessu asi vše. Snažila jsem se nakrestlit Kiwiho co nejroztomilejšího, ale já pro tohle asi nemám cit nebo já nevím. Prostě se mi to moc nedaří. Snad to tedy takhle stačí. Bye~

Zlín Zoo Lešná

17. července 2014 v 18:07 | Tajja |  Vycházky
Máma podlehla turistickýmu šílenství. Sbírá známky jako o život a já musím jezdit s ní. Tentokráte to bylo do zlínské zoo, kde jsem byla před rokem na třídním výletě. Bylo mi řečeno, že tímto mám nejlepší předpoklady dělat průvodce, takže prostě jedu a hotovo. To jsem skutečně nadšená.


Rájec-Jestřebí - Angelika Markýza andělů

7. července 2014 v 15:15 | Tajja |  Vycházky
Lístky jsme měli objednaný už několik měsíců dopředu, i když to vlastně nebylo, jak jsme později zjistili, vůbec nutné. Šlo o večerní (noční) představení na zámku v Rájci, konkrétně představení o Angelice, které se konalo v pátek 4. července. Já filmy znám, díky své drahé matce jsem je viděla hodněkrát (mám na mysli tu starou verzi, s tou novou na mě vůbec nechoďte) a docela jsem se i těšila. Po týdnu stráveném zavřená doma to byla příjemná změna. Navíc když k tomu přibylo i milión osm dalších pochůzek, stal se z toho vcelku solidní 6 hodinový výlet.