Prosinec 2012? Blbost, březen 2013 to je!

7. dubna 2013 v 15:00 | Tajja |  Deníček
Mluvím teď o konci světa. Ne, 21. 12. 2012 to skutečně není, je to 30. 3. 2013 !! Že by kvůli těm trojkám?
Né, to né. Jen mi skončilo moje nejoblíbenější anime. Chápete to? Skončilo. FAIRY TAIL SKONČILO!!!!!!!!!!!! To snad není možný, Fairy tail prostě nemůže skončit, nemůže... Je to moje nejoblíbenější anime, je to to nejvtipnější, nejlepší, nejnapínavější, prostě nej nej nej anime jaký kdy bylo stvořeno! Ještě včera jsem si nebyla pořádně jistá, jestli je to opravdu konec, bohužel nejspíš ano. Chtějí mě zabít??!! Do posledního dílu nacpou všechny zápletky co mohli a pak nám oznámí, že je konec??!! Jako co to jé! Gajeel našel dračí pohřebiště, Jellal konečně dostihnul osobu, která mohla za všechny problémy - xicht nám ale neukázali, Yukino kula pikle (to zní divně) co se týče Lucy a úplně na konci dílu byla Levy a psala tam dopis pro Lucy o jakési tragédii, že prý jsou všichni mrtvý a město je zbořený a.... NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! TOHLE PROSTĚ NEMŮŽE BÝT KONEC, TO PROSTĚ NEJDÉÉÉÉÉÉ!!!! Nezbývá mi nic jinýho než se modlit, že je to třeba jen pauza jako u Bleache. Nějaký ten rok nebo dva bych to možná přežila, hlavně aby to pokračovalo. No jo, hlavně aby to pokračovalo.
Asi začnu číst mangu. Ta vycházet nepřestala. I když mám anime radši, nezbývá mi nic jiného. Ale napadlo mě ještě něco. Dnes se podívám na film, který jsem doposud neviděla, a příští týden si pustím 1. díl Fairy tail. Přespříští týden 2. díl. Další týden 3. díl. A takhle budu pokračovat zase až do konce. Tímto způsobem si sobotní dávku Fairy tail každý týden neodepřu a hlavně nebudu mít takový absťák. Celkem 175 dílů tak dám za 3 roky, což je dostatečně dlouhá doba abych se trošičku uklidnila.
Kdyby měl někdo nutkání nějak negativně komentovat tento článek, radši to nutkání zahrabejte někam hodně hluboko pod zem, jinak to udělám já s váma. Moje žblepty okolo Fairy tail mi prostě nikdo nevezme. Fairy tail bylo opravdu anime, které mě pokaždé zaručeně rozesmálo, mnohdy jsem u toho zase naopak bulela a při bojích jsem mínila uškrtit polštář jak to bylo napínavý. Takže si případné rýpavé poznámky nechte pro sebe. Děkuji.

A mě zbývá jen jediné. Modlit se. Prosím, ať je to jen pauza!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Anime nebo manga?

Anime
Manga

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama