Hodiny strávené na doodletu

16. března 2013 v 23:21 | Tajja |  Deníček
Právě jsem nejmíň 3 hodiny poletovala po Doodletu, což jsou stránky, kde si můžete po libosti kreslit či psát v online místnostech. A musím říct, že jak jsem naivně doufala, že umím kreslit, tak se mi to právě všechno vesele zbortilo, jak domeček karet. To, co tam někteří kreslí je prostě úžasný. Zahanbeně jsem si čmárala ve vlastní místnosti a i když tam omylem někdo zabloudil (jak se jim to sakra povedlo?!) a líbilo se mu to, pořád ještě jsem nebyla a nejsem spokojená. Opravdu bych chtěla něco umět, ale s takovou konkurencí prostě absolutně nemám šanci. A víte co je nejlepší? Že se opět dostávám do stavu, kdy mě ohromně baví sledovat moje prsty běhající po klávesnici a baví mě na ní psát. Asi jsem se oficiálně zbláznila.

Tak jo, úspěšně jsem se vrátila do reality :D Poslední dobou sem toho moc nepíšu, protože prostě nemám o čem. Nic zvláštního se neděje. Všichni nadáváme na školní akademii, děsíme se přijímaček a s kámoškou řešíme animefest. Letos tam pojedeme poprvé a já se nemůžu dočkat -^_^- Bude to naše první taková akce a já se na ni ohromně těším. Už řeším i cosplay - nejspíš půjdu za Koizumi Risu z anime Lovely complex. Máme obě stejný problém s výškou, tak proč ne :D
Abyste věděli, tenhle článek píšu čistě proto, že prostě už jsem dlouho nic nepřidala a mám výčitky. Jen tak pro info :D
Jinak, plánuju, že napíšu povídku o holce, která sedí v záhlaví, protože dle mého názoru se mi povedla a je to první postava kterou jsem si opravdu sama takhle navrhla a kreslím ji často, takže jsem si dokonce zapamatovala, jak vypadá, což je u mě skoro zázrak :D (všimli jste si délky tohohle souvětí???). Nejspíš bude z prostědí mého milovaného Fairy tail, jen jí musím vymyslet nějaký příběh :)
Tak tedy pro dnešek se s vámi loučím. Takže si nezapomeňte vyčistit zuby a dobrou nóóóc! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 filly1999 filly1999 | 21. března 2013 v 22:14 | Reagovat

Tvůj blog je fakt dobrej. :-D
Díky Tobě jsem našla Doodletoo. Už jsem dost dlouho hledala nějaký nový programek ke kreslení. No, a tady si můžeš rovnou kreslit s ostatníma. To je prostě super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama