Tajja

11. června 2012 v 19:13 | Tajja
Zdravím. Na mé rodné planetě jsem známá pod jménem Tajja Axell. Na zemi jsem přicestovala z důvodu přísně tajné mise, která má zlepšit můj svět. Následující informace jsou záznamem mého výzkumu a také obsahují malá bezvýznamná plus do mé zaměstnanecké složky. Pokračuj níže.


Na této planetě jsem přistála začátkem května roku 1998. Usídlila jsem se v bungalowu v malém městě, přičemž jméno mé rodné planety je snad známější než tenhle zapadákov. Abych nepůsobila podezřele, vytvořila jsem si hologramy toho, čemu zdejší domorodci říkají "rodina". Otce, matku a jen tak na oko i staršího bratra. Abych neztratila kontakt s naším světem, přivezla jsem si s sebou dva tvory. Bohužel, na zdejší poměry byly zřejmě křídla, šupiny, drápy a zobák trochu moc. Pro jistotu jsem z nich udělala normální tvory, kteří se zde vyskytují běžně - kocoury. Zázemí tedy bylo zajištěné a já se mohla pomalu pustit do mé přísně tajné mise. Mým úkolem je objevit to, co je na této planetě nejzajímavější a to pak přinést do mého světa. Pár takových případů už se objevilo - zdejší lidé mají zvláštní zálibu ve čmrkání si podivnými barevnými hůlkami na měkké a ohebné bílé desky. Tuto činnost jsem již také zkusila a sama se divím, jak zábavné to může být. Další fenoménem tu jsou knihy, což je spousta těch bílých desek spojených k sobě. Na nich je napsáno spousta slov, která dokonce dávají dohromady smysl. Píší o nejrůznější věcech, nejvíce mě zaujalo fantasy. Pro ně to znamená něco, co tady není možné. Pro mě to znamená domov - nechápu, jak to dokázali, ale dokonale tam popisují mou planetu. Alespoň zčásti. Od těchto... jak to bylo... knih se odvíjí i další zajímavost zde. Obyvatelé jedné zdejší země -prý Japonsko nebo co- přišli s něčím, čemu říkají anime a manga. Toto mě uchvátilo zatím nejvíce, rozhodně je to velkým přínosem pro můj svět. Spolu s tím jsem také doporučila počítačové hry, i když ne všechny. Za můj čas stojí jen pár her, např. Metin, Elsword nebo The Sims.
Tuto misi mi však nesmírně ztěžují domorodci kolem. Zapadnout do jejich řad je mnohdy velmi obtížné a také dosti nesnesitelné. Naštěstí je nás na této planetě víc, a i když se snažíme zapadnout co to jen jde, občas na sebe narazíme a můžeme se konečně chovat normálně. Je to paráda.
Nemůžu bohužel však nikdy pořádně splynout se zdejším okolím. Na mé rodné planetě patřím mezi ty menší, ovšem zde jsem nejspí trochu vysoká - podle lidských měřítek zřejmě 180 cm nebo tak nějak. Musela jsem si změnit i účes, není tu mnoho takových, kteří by měli dlouhé modré vlasy. Přijala jsem tedy chtě nechtě jejich normu - krátké a hnědé. Nuda. Protože mám u nás klasicky oranžové oči, nosím jakási párátka spojená sklem, která mění barvu mých očí na modrou. Nechápu jak můžou lidé vypadat takhle nudně.
Dle mého názoru jsou obyvatelé Země příliš upjatí. Já sama se snažím být bezstarostná, i když je to místy těžké kvůli těm sucharům okolo. Jsem snílek kudy chodím, pořád přemýšlím o tom svém světě a každým dnem se tam chci vrátit víc a víc. Bohužel nemohu misi jen tak ukončit a tak své dny trávím zalezlá ve své obytné jednotce, kde se prokousávám těmi jejich knihami a anime. Jedině to mi pomůže.
Mějte prosím na paměti, že celá tato stránka je přísně tajná, jedná se o zápisky z mé mise. Pokud na ně narazí někdo od nás, z naší planety, pak vítej. Pokud jsi někdo ze Země...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama