Květen 2012

Odpaďákovna

27. května 2012 v 21:35 | Tajja


Mozkovna

27. května 2012 v 20:55 | Tajja


Úvod

17. května 2012 v 21:24 | Tajja
Ahoj všichni! Já jsem Tajja a vy jste zavítali na můj blog - za což vám velmi děkuji :) . Tahle stránka je založená z jednoho prostého důvodu - potřeba někomu vyklopit moje myšlenky :D . Abych řekla pravdu, jsem samotář - nebo spíše jsem tak divná, že se semnou nikdo nebaví :D , proto, když nemám co dělat (například ve škole) tak se moje myšlenky rozběhnou takovými směry, že sama je pak nemohu znova najít (blbost, já vím). Zkrátka, na tomhle blogu najdete obsah mé mozkovny.
Pokud se ptáte, co konkrétně to je, asi vám to bude připadat poněkud postavený na hlavu. Občas si v hlavě vytvářím příběhy. Anime jenom v mé palici. Pokud se mi líbí nějaká knížka, nebo anime, vytvořím si tam prostě vlastní postavu, vlastní příběh. A protože je to jenom v mé hlavě, nemusím se za nic stydět, nemusím se nijak zabývat příběhem, nebo tím co je a co není vhodný. Žádný písmený záznamy. Je to prostě jen a jen moje. Ale právě založením tohoto blogu bych se chtěla s vámi o to podělit, protože to už zkrátka v sobě dusím moc dlouho. Tak to vytvořených postav a příběhů už mám přes 10 (žádný není dokončený), přičemž ten první se začala vytvářet zhruba před 2 lety. Ten tu vypisovat nebudu, od začátku bych to asi dohromady nedala, ale pár mladších sem dám a budu v nich pokračovat, jak se postupně budu ve škole, nebo při usínání, nudit.
Pokud vás tento sloh neodradil, budu ráda pokud více tyto stránky prozkoumáte a doufám že i ohodnotíte nějakým tím komentářem :) .